Články

S. Williams – Li Na: Číňanka překvapí v úvodní sadě
article image

5.9.2013

Zesměšňuje jednu soupeřku za druhou a letí za svým 17. grandslamovým titulem v kariéře. Americkou tenistku Serenu Williams vyzve v semifinále US Open čínská bojovnice a alespoň první set by jí vyfouknout mohla!

V pěti zápasech prohrála jen 13 gamů, ve čtvrtfinále spláchla nebohou Španělku Suaréz za 52 minut 6:0, 6:0. „Chci uhrát každý míček. Myslím, že bych mohla hrát ještě lépe,“ zubila se obhájkyně titulu. Serena má úžasnou formu a každý ji pasuje jako jasnou vítězku. Jenže pozor, ještě nebyla v úzkých a ruka se jí nechvěla nervozitou! Li Na si ve vypjatých chvílích libuje. „Ona je vážně hrozba, velká bojovnice, všechno dělá dobře. Mám z ní respekt,“ připustila Williams. Jistě, na vzájemné zápasy vede 8:1, ale nedávno ji v Cincinnati přetlačila jen 7:5, 7:5. Z dvanácti posledních setů, které ty dvě mezi sebou odehrály, rozhodoval hned pět z nich až tie-break. Proč by to Číňanka nemohla zvládnout alespoň v prvním setu?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Williams S. - Li N. 2 4.49

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip