S. Williams – G. Muguruza: Španělka zdramatizuje finále

article image

11.7.201 Nekalendářní Grand Slam může na Wimbledonu zkompletovat světová jednička Serena Williamsová! Ve finále ale na ni číhá rozjetá španělská hvězdička Muguruzaová, která už ji jednou porazila a věří, že americkou hvězdu znovu sestřelí!

Svou vítěznou jízdu na turnajích velké čtyřky zahájila hvězdná Američanka loni na US Open, letos dobyla Australian Open i French Open a nyní si brousí zuby na Wimbledon! Nejslavnější turnaj světa už v kariéře pětkrát ovládla, naposledy se na kurtech All England Clubu radovala v roce 2012. Do Londýna si znovu přivezla parádní formu, a i když se v třetím kole s domácí Watsonovou i ve čtvrtfinále s Azarenkovou ocitla v problémech, vždy našla způsob, jak zvítězit. V semifinále pak „přejela“ ruskou sokyni Marii Šarapovovou (6:2, 6:4) a do svého pětadvacátého grandslamového finále (20 jich vyhrála) nastoupí jako velká favoritka. Její soupeřka ze Španělska si v jednadvaceti letech naopak o grandslamový titul zahraje vůbec poprvé a rozhodně nepůjde do zápasu zbytečně vyjukaná, vždyť Serenu Williamsovou porazila loni na French Open 6:2, 6:2 a travnatý povrch svědčí její agresivní hře ještě víc. Navíc cestu do finále rozhodně neměla umetenou a při výhrách nad Pavljučenkovou, Kerberovou, Wozniacki, Bacsinszkou či Radwaňskou ukázala velké kvality. Letos na Australian Open vzala ve čtvrtém kole Sereně set a pořádně ji potrápila, finále Wimbledonu by mohlo mít stejný průběh!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Williams S. - Muguruza G. 3 2.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip