Články

Rychlobruslařka Erbanová se na 1000 metrů blýskne!
article image

12.2.2014

Stále žije ve stínu „superženy“ Sáblíkové. Teď chce rychlobruslařská princezna Karolína Erbanová proslavit i svoje jméno! V olympijském závodu na 1000 metrů patří mezi spolufavoritky a bude útočit na stupně vítězů!

Čeká ji nejdůležitější start dosavadní kariéry. V Soči se představí na své nejsilnější trati, na níž dokázala loni vyhrát závod Světového poháru a být pátá na mistrovství světa. „Určitě chci být lepší než na pětistovce. Nenechám jim to zadarmo, budu se prát jak lev. Je to přece má papírově nejlepší disciplína,“ řekla Erbanová. Na poloviční trati skončila desátá, teď by se mohla prát o medaile. V Adler areně ale potřebuje zajet dokonalou jízdu, bez zaváhání podobných tomu v cíli pětistovky, kde nešikovně škobrtla. „Kilák je více o technice, musím si dát pozor,“ podotkla. Podaří se jí alespoň částečně vymanit ze stínu Sáblíkové? Dnes by měl být její životní den D!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Celkové umístění - Erbanová K. 1-4 6.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip