Články

Rusko – Wales: Bale se trefí i ve třetím duelu
article image

19.6.2016

Dvakrát se postavil k přímáku a dvakrát z toho byly parádní trefy. Velšská hvězda Gareth Bale táhne svoji zemi do play off a gólově se prosadí i v duelu proti mizerně hrajícím Rusům.

Každý má šanci postoupit, nikdo nemá nic jistého. Zápletka skupiny B dospěla k dramatickému rozuzlení. Tříbodový Wales se nemusí nikam hnát, i remíza by mu k postupu mezi nejlepších šestnáct měla stačit, zato jednobodoví Rusové nic než výhru neberou. Zatím na Euru předvádějí šedivé výkony – s Anglií urvali bod šťastně v závěru, se Slováky vyšli naprázdno. Těžko říci, zda se dokážou vyhecovat a proti velšským bojovníkům konečně podat výkon, který by jim dal naději. Je jasné, že Ostrované se budou zaměřovat spíš na obranu a vepředu spoléhat na svého kouzelníka z Realu. Jenže Baleovi ani taková taktika nevadí, dokáže se individuálně prosadit proti leckomu. Ve svém arsenálu navíc nemá jen jedovaté trestné kopy, ale i důraz, skvělou hru hlavou a neskutečnou rychlost. S tím vším se bude muset děravá ruská obrana na čele s průměrným gólmanem Akinfejevem vypořádat a nečeká ji nic snadného. Bale se gólově prosadí i při svém třetím startu na Euru!

Rusko

+ zkušený tým, už mohou hrát bez nervů
- turnaj je zastihl bez formy, mizerná ofenzíva, prostupná obrana

Wales

+ tahoun Bale gólově řádí, sehranost, bojovnost, solidní defenzíva
- nezkušenost, nutnost bodovat je může svazovat

Předpokládané sestavy

Rusko: Akinfejev - Smolnikov, Berezuckij, Ignaševič, Žirkov - Širokov, Denisov - Kokorin, Dzagojev, Šatov - Dzjuba
Wales: Hennssey - Gunter, A. Williams, Chester, Taylor - Richards, Allen, Ledley, Ramsey – Bale, Robson-Kanu

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Rus-Wal: Bale G. ano 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip