Rusko – USA: nezastavitelní obhájci titulu

article image

3.5.2015 Potvrzují svoji sílu. Hokejisté Ruska nastříleli ve dvou zápasech 11 gólů a teď jsou nažhaveni na to potupit nečekaně úspěšné Američany. Obhájci titulu mají pořádně našlapaný tým a očekává se jejich snadná výhra. Nebo snad ne?

Rusko

+ skvělý útok, přesilovky

- tradiční nechuť bránit

USA

+ vynikající defenzíva, bojovnost

- málo zkušený kádr

 

Stačí jim zapnout v první třetině a pak už zápas nějak dohrát. Tahle taktika zatím náramně funguje. Proti Norům Rusové úvodní dvacetiminutovku vyhráli 4:0, proti Slovincům 3:0. Poté už zvolnili a nehnali se za vylepšením skóre. Proti Američanům to ale bude jiné, Kovalčuk a spol. budou chtít jednoho ze svých úhlavních soků jasně přejet a potupit je pokud možno gólovým přídělem.

Hokejisté USA jsou zatím na MS překvapivě úspěšní. Nejprve nadělili Finům debakl 5:1, poté přetlačili 2:1 dalšího severského soupeře z Norska. Proti Rusům to ale bude jiné kafe, výběr kouče Znaroka je hodně silný. Před rokem na šampionátu v Minsku sborná Američany přejela 6:1 a možná by nepřekvapilo, pokud by byl výsledek ostravského mače podobný.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Rusko -2,5 - USA +2,5 1 2.60
Počet gólů - Rusko - USA 5,5 + 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip