Články

Rusko – Švédsko: domácím potrvá, než Seveřany zlomí
article image

16.5.2016

Oba prohráli duely s Čechy, Seveřané ztratili na MS další dva bodíky za prodloužení. V souboji tradičních hokejových rivalů půjde o to vyhnout se třetí příčce ve skupině. Rusové úkol zvládnou.

Nikomu se nechce jít ve čtvrtfinále na Finy či snad dokonce Kanadu, proto tento zápas pojmout oba týmy s důležitostí, jako by se už hrálo play off. A tak se dá od počátku očekávat opatrný hokej a čekání na chybu. Našlapanější domácí sestava na čele se zámořskou posilou Ovečkinem by měla ale před svými fanoušky časem převzít iniciativu a zatlačit Švédy do defenzívy. Jediným strašákem Rusů je skutečnost, že v nohou mají pondělní zápas s Nory, zatímco jejich soupeři odpočívali. Projeví se to? Vždyť na nahuštěný program doplatili právě Švédové proti Čechům... Jenže Rusové si jednoduše nemohou dovolit další selhání a zaplněné tribuny jistě vytvoří i potřebný tlak na rozhodčí při posuzování sporných zákroků. Domácí hvězdy by nakonec měly zápas dovést do vítězného konce.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina/zápas - Rusko - Švédsko 0/1 4.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip