Články

Rusko – Slovensko: gólově chudičké utkání
article image

14.6.2016

Proti Velšanům měli velkou smůlu a ze zápasu odešli s prázdnou. Co předvedou Slováci proti Rusům, kteří naopak měli s Anglií kopec štěstí? Bude to boj s minimem šancí a gólů.

Slovensko při své premiéře na evropském šampionátu podlehlo dalšímu debutantovi Walesu 1:2 a žehralo nad nepřízní osudu. „Nezasloužili jsme si prohrát, ale to ve fotbale neplatí. Musíme výsledek respektovat a ve středu být úspěšnější,“ prohlásil kouč Kozák. Kromě obav z divokých ruských chuligánů, kteří se do dějiště zápasu v Lille stahují, děsí Slováky i jejich mizerná střelecká bilance v duelech s protivníkem. Za poslední čtyři utkání vstřelili Rusům jediný gól. Nicméně vždy s nimi hrají vyrovnané zápasy, ve kterých obvykle zcela dominují defenzívy a ofenzivní borci se prosazují jen sporadicky. Při důležitosti střetnutí a stylu hry obou týmů se nedá očekávat, že by diváci viděli nějaké gólové hody. Naopak dost možná rozhodne jediná trefa, padne-li vůbec nějaká.

Rusko

+ přímočarost, trpělivost, taktická vyzrálost i tradiční ruská sehranost. Bod vydolovaný z bitvy s Anglií zvedne sebedůvěru
- žádné zvučné jméno v sestavě, nedostatečná kreativita

Slovensko

+ rychlost, přímočarost, kreativita mozku týmu Hamšíka
- těžkopádná a chybující defenzíva, občas mívají problémy s psychikou, nutnost výhry může svazovat

Předpokládané sestavy

Rusko: Akinfejev - Smolnikov, Berezuckij, Ignaševič, Žirkov - Širokov, Denisov - Kokorin, Dzagojev, Šatov - Dzjuba

Slovensko: Kozáčik - Pekarík, Škrtel, Hubočan, Gÿombér - Kucka, Hrošovský - Mak, Hamšík, Weiss - Ďuriš

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Rusko - Slovensko 1,5 - 2.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip