Články

Rusko – Jižní Korea: Capellovi hoši vstup zvládnou
article image

17.6.201

Na své první vystoupení na MS museli čekat až na konec. Ambiciózní Rusy vyzvou nebezpeční borci Jižní Koreje a na hřišti se může stát cokoli. Nicméně favoritem skupiny H jsou Capellovi hoši a Korejce porazí.

Rusko přivezlo na šampionát poměrně mladý tým hned s několika novými tvářemi, které mají sbírat zkušenosti do budoucna. Ital Fabio Capello, nejlépe placený reprezentační trenér na světě s kontraktem na 230 milionů Kč ročně, nechal doma několik opor a vsadil zejména na disciplínu, kterou by se jeho mužstvo mělo prezentovat. Tým je navíc kompletně složený z hráčů ruské ligy a už deset zápasů v řadě neprohrál! Naopak Korejci mají momentálně velmi pochybnou formu. V posledních pěti zápasech čtyřikrát prohráli se skóre 2:11. Nicméně na třech posledních šampionátech Korejci vždy zahajovací zápas zvládli a v roce 2002 je to nakoplo až do semifinále. Oba celky se utkaly před sedmi měsíci v přípravě v Dubaji, Rusko vyhrálo 2:1. A pod Capellovou taktovkou uspěje i tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Rusko - J.Korea 1 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip