Články

Rusko – Finsko: Suomi favorita neskolí
article image

18.12.201

Finský Karjala Cup se jim hrubě nevydařil, selhání na domácím Channel One Cupu nepřichází v úvahu! Už podle nominace je ale patrné, že ruští borci neponechají nic náhodě a hned v prvním duelu s Finskem předvedou sílu!

Na úvodním turnaji série Euro Hockey Tour hvězdný ruský mančaft selhal. Vždyť finský Karjala Cup zakončil s pouhou jednou výhrou v kapse (4:2 nad Českem), naopak oběma severským soupeřům podlehl a celkově obsadil třetí místo. Sborné nevyšel především duel s domácím Finskem, kterému podlehla vysoko 2:6, svého prvního soupeře na domácím podniku v Soči tak ruští borci budou mít velkou motivaci porazit! Trenér Znarok ale neponechal nic náhodě a do nominace zařadil ty největší hvězdy, především z ofenzívy domácích tak jde velký strach – pro zranění sice vypadli Radulov a Tichonov, ovšem Mozjakin, Zaripov, Kovalčuk či Panarin v KHL střílí branky jako na běžícím pásu a obranu Suomi jistě čeká perné odpoledne. Také Finsko vsadilo na zkušenost a nenominovalo ani jednoho reprezentačního nováčka, většinu týmu kouče Jalonena tvoří krajánci a pouze šest hráčů působí v nejvyšší finské soutěži. Ruských kvalit však severský výběr nedosahuje, namotivovaní domácí půjdou od prvních minut za vítězstvím. Neoblíbeného soka, kterého porazili jen ve dvou z posledních devíti vzájemných duelů, nakonec na vlastním ledě rozstřílí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Rusko - Finsko 1 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip