Články

Rusko – Finsko: Ovečkin a spol. ukážou svoji sílu
article image

21.9.2016

Závěrečný duel skupiny B Světového poháru rozhodne o postupujících. Hokejisté Ruska mají v rukou mnohem více trumfů a proti prozatím bezzubým Finům předvedou svoji sílu.

Těsně prohráli se Švédy, vzápětí se štěstím porazili výběr mladíků Severní Ameriky. Hokejisté Ruska zatím na Světovém poháru nijak zvlášť nepřesvědčují, nicméně na každém kroku mluví o velké semknutosti týmu. „Jsme jako rodina,“ tvrdí Ovečkin a spol. Teď to musejí potvrdit proti Finům, což by neměl být zase tak velký problém. Borci Suomi totiž prohráli oba své duely, skóre 1:6 hovoří za vše. Tým se trápí v útoku, úzké kluziště jako by Seveřanům ukradlo jejich tradiční rychlostní výhodu. V tomto kalendářním roce sice Finové vyhráli nad Rusy všechny tři vzájemné zápasy včetně toho v semifinále mistrovství světa, ale to byla úplně jiná mužstva bez hvězd z NHL. Rusové nyní vypadají daleko kompaktněji a jejich sebevědomí pomalu roste do nebes. Jistou výhru a postup do semifinále si zajistí Ovečkinova družina.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Rusko -1,5 - Finsko 1 2.15

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip