Články

Rusko – Česko: příprava na Světový pohár plná gólů
article image

7.9.2016

Velký hokejový svátek se blíží, v první ze tří generálek na Světový pohár se Češi ukážou v Petrohradu proti favorizovaným Rusům. A o góly by v tomto duelu neměla být nouze.

Reprezentace se na Světový pohár připravovala jen pár dní, první duel proti Rusku berou trenéři hlavně jako test schopností svého týmu. „Chceme vyzkoušet určité věci, aby si hráči sedli v pětkách. Velký důraz klademe na systémové herní věci,“ řekl asistent trenéra Kalous. I z toho je patrné, že o výsledek tentokrát tolik nejde, spíše se bude pilovat souhra. Hvězdná ruská parta kolem kanonýra Ovečkina je na tom po dlouhé letní pauze podobně, takže k vidění bude nejspíš hodně kostrbatá hra plná chyb a nepřesností. Síla obou týmů by měla být zejména v útoku, což platí především o Rusech. Ti se budou chtít blýsknout před svými fanoušky a také se protivníkovi pomstít za bolestnou porážku 0:3 z letošního MS v Moskvě. I proto se dají očekávat poměrně divoké ofenzivní hrátky a s nimi i dostatek šancí a gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Rusko - Česko 5,5 + 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip