Články

Rusko - Česko: gólem se povzbudí oba soupeři
article image

31.5.2016

Nominace je sice uzavřená, boj o místa v základní jedenáctce ale nadále pokračuje. Možná tento fakt by mohl českému týmu pomoci vylepšit si bilanci přípravných zápasů pod trenérem Pavlem Vrbou.

Pokud něco není právě výstavní skříní české reprezentace pod trenérem Vrbou, tak to jsou výsledky přípravných zápasů. Zatím jich pod tímto koučem sehrála devět a jenom ve dvou vyhrála. Možná to odpovídá i trenérově názoru, že v přípravných zápasech se má hlavně zkoušet a teprve pak jde o výsledek. Zatím mu to vychází, protože v kvalifikaci na EURO si vše vynahradil. Nyní jeho tým vstupuje do finální fáze před odjezdem do Francie a s tím přichází i jasně nejtěžší soupeř. Rusové sice v kvalifikaci občas klopýtli, ale mají pohromadě velmi dobrý tým, v němž při bojích o EURO zářil autor osmi gólů Arťom Dzjuba. Rusové tradičně umějí soupeře překonat rychlou hrou, která vede ke gólům, na druhé straně minimálně inkasují. Jenomže český tým se proti Maltě rozstřílel a uchazeči o základní jedenáctku pro Francii se budou chtít ukázat. Výsledek? Obě mužstva vstřelí v zápase gól, ostatně s tím korespondují i výsledky dvou posledních vzájemných zápasů, byť jsou letité - Na ME v roce 1996 se hrálo 3:3, před čtyřmi lety na Euru v Polsku zase 4:1 ve prospěch Rusů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Rusko - Česko ano 1.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip