Články

Rumunsko – Řecko: hosté gól nevstřelí
article image

19.11.201

Předností Řeků rozhodně v kvalifikaci nebyla skvělá ofenzíva, vždyť v deseti zápasech se gólově prosadili jen dvanáctkrát. Jejich tři branky Rumunům tak byly velkým překvapením. V Bukurešti však budou hlavně bránit, gól nedají.

Řekové si do barážové odvety vezou po výsledku 3:1 dvougólový náskok, ale inkasovaná branka je ošidná. Silnou stránkou hostů je především defenzíva, vždyť v deseti kvalifikačních utkáních dostali jen čtyři góly. A tak v Bukurešti předvedou svoji urputnou obranu. Rumuni musí útočit a branky střílet umějí – v kvalifikaci měli průměr 1,9 gólu na utkání. Otázkou je, kolikrát se jim povede skórovat proti Řekům. Ti se v kvalifikaci trefili venku v každém zápase: 4x dali jeden gól a jednou dvě branky. Ale jinak to s jejich ofenzivními rejdy bylo hodně špatné – v 10 utkáních kvalifikační skupiny G si připsali jen 12 gólů. Tentokrát vyjdou brankově naprázdno.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Tým dá gól - Rum-Řec: Řecko ne 2.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip