Články

Rosol – Veselý: českou bitvu ovládne Veselý
article image

26.5.201

Český souboj hned na úvod French Open! Osmaadvacetiletý Rosol (53. na žebříčku) se sice utká až se světovou „sto čtyřkou“, ale dvacetiletý Veselý je po semifinále v Düsseldorfu v parádní formě. A přetaví ji ve vítězství.

Dvacetiletý Veselý odehrál minulý svůj nejlepší turnaj ATP Tour v kariéře. V Düsseldorfu postoupil až do semifinále, kde padl s Chorvatem Karlovičem dvakrát 6:7. V obou tiebreacích měl přitom setboly, ale nevyužil ani jednu z pěti možností. S Rosolem (53. ve světovém žebříčku) se momentálně 104. hráč pořadí ATP střetl loni na challengeru v Prostějově a ze souboje vyšel ve třech setech vítězně. Lukáš Rosol se na svém posledním turnaji před French Open postaral o velké překvapení, když v 1. kole zdolal italskou náladovou hvězdu Fabia Fogniniho (15. na žebříčku) suverénně 6:3, 6:2, ale ve 2. kole hladce padl s Chorvatem Ivanem Dodigem (35.) 1:6, 2:6. Bitva českých daviscupových reprezentantů vyzní pro Jiřího Veselého.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Rosol L. - Veselý J. 2 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip