Články

Rosol – Robredo: Španěl porazí Rosola i počtvrté
article image

17.7.201

Má výbornou antukovou formu, daří se mu. Jenže českého tenistu Lukáše Rosola čeká ve 3. kole turnaje v Hamburku obávaný španělský antukář Tommy Robredo. Prohrál s ním všechny tři vzájemné zápasy a padne i počtvrté.

Papírově není co řešit, i když český borec má tentokrát větší šanci. Vždyť Robredo, turnajová trojka, po návratu z wimbledonské trávy odehrál na antuce pouze dva zápasy. V Bastadu nezvládl hned ten první, v Hamburku měl v prvním kole volno a ve druhém porazil kvalifikanta Gimeno-Travera. Až Rosol pro něj bude pořádný test. Český daviscupový reprezentant šel minulý týden ve Stuttgartu až do finále, potvrzuje, že navzdory agresivnímu stylu založenému na drtivém podání mu sedí i pomalá antuka. Jenže Robredo je na tomto povrchu extratřída! Rosol jej v kariéře vyzval už třikrát a pokaždé padl. Pravda, naposledy to byla letos v grandslamové Austrálii obrovská bitva, Čech nevyužil v páté sadě za stavu 5:3 tři mečboly a prohrál rozhodující set těsně 6:8. Tentokrát ale na antuce soupeře ke zdi nepřitlačí a do čtvrtfinále postoupí Španěl.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Rosol L. - Robredo T. 2 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip