Články

Rosol L. – Wawrinka S.: český ranař vezme obhájci set
article image

22.5.2016

Po třech dnech se spolu zase utkají a znovu by to nemusela být jednostranná partie. Švýcarský tenista Stan Wawrinka bude mít s českým ranařem problémy, ale nakonec postoupí.

Není to pro Wawrinku zrovna příjemný start do grandslamového French Open, kam nastupuje jako obhájce titulu. Na druhé straně kurtu bude Lukáš Rosol, který hýří sebevědomím a kolena se mu jistě nerozklepou ani v hlavní pařížské aréně Philippe-Chatriera. Víru ve vlastní síly mu navíc přidá i vzpomínka na pátek, kdy v semifinále turnaje v Ženevě Wawrinkovi zatopil a dotlačil ho až do třetí sady. Pokud se českému bijci daří servis, je hodně nepříjemný i na pomalé antuce. Se Švýcarem se potkal v kariéře čtyřikrát a na výhru stále čeká - loni a letos v Ženevě padl 1:2, jakmile se ale hrálo na tři vítězné sady, tak před třemi roky v Davis Cupu ani letos na Australian Open neuhrál ani set. Tentokrát by ale tuhle nepříznivou bilanci mohl zlomit a vytouženou sadu na obhájce trofeje uhrát. Vyšší ambice si ovšem Rosol dělat nemůže.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Rosol L. - Wawrinka S. 1:3 3.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip