Články

Rosol L. – Murray A.: první set znovu pro outsidera?
article image

29.8.2016

Dvakrát se spolu utkali, dvakrát z toho byl naprosto shodný výsledek. Český ranař pokaždé dokázal vzít britské hvězdě první set. Podaří se mu to i na grandslamovém US Open?

Očekává se hodně pikantní duel. Když se totiž ti dva naposledy utkali v semifinále loňského turnaje v Mnichově, emoce jen plály. „Nikdo na Tour tě nemá rád – všichni tě nenávidí!“ volal rozzuřený Brit na kurtu přes síť na Rosola poté, co do něj soupeř při výměně stran úmyslně vrazil ramenem. Tentokrát sice slibuje, že se nic podobného opakovat nebude, ale je jasné, že konflikt bude viset ve vzduchu. Stejně jako v Mnichově i o rok dříve v Indian Wells Murray zápasy vyhrál poměrem 4:6, 6:3, 6:2. Jako by mu trvalo, než si navykne na soupeřův styl a první sadu mu odevzdá. I když tentokrát si dá olympijský šampion na začátek duelu jistě větší pozor, proč nezariskovat a nezkusit další Rosolův dílčí úspěch?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Rosol L. - Murray A. 1 6.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip