Články

Rogers – Muguruza: dva sety a konec velké cesty
article image

31.5.2016

Postup Američanky, která šla do French Open až ze 108. místa na žebříčku WTA, je prvotřídní senzací. Dál už to ale nepůjde, nasazená čtyřka Muguruza má formu na to pařížskou kometu zastavit.

Své by o tom mohly vyprávět dvě nejvýše postavené Česky v aktuálním žebříčku! Jak Karolína Plíšková, tak Petra Kvitová žily v naději, že právě tahle soupeřka nebude nepřekonatelnou překážkou v postupu. Jenomže to byl velký omyl, Plíšková se kvůli bojovné Američance poroučela z French Open už v 1. kole a Kvitová jen o dvě dál, když si na cestu domů přibalila dva potupné kanáry. Rogers do French Open vstoupila prohraným setem s Plíškovou, ještě ve druhém doháněla ztrátu, ale pak začala její agresivní hra slavit úspěch. Když ji v osmifinále nezastavila ani Rumunka Begu, je tu čtvrtfinále. A v něm výzva v podobě Španělky Muguruza, nejvýše nasazené hráčky, na kterou Američanka zatím narazí. A narazí i její hra, protože rovněž agresivně hrající turnajová čtyřka se rozehrála k velkým výkonům a další senzaci nepřipustí. Ostatně bude mít výhodu i v tom, že soupeřku vzhledem k fázi turnaji a jejích výsledcích ani podvědomě nepodcení, což se některým předcházejícím asi nepodařilo. Španělce budou na výhru v prvním vzájemném duelu na okruhu WTA dokonce stačit dva sety.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Rogers S. - Muguruza G. 0:2 1.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip