Články

Rio Ave – Slavia: úvodní poločas nerozhodne
article image

3.8.2016

První bitvě v Edenu dominovaly obrany, výsledná bezbranková plichta tak dává oběma týmům solidní naděje na postup. Ani na portugalské půdě se obraz hry nezmění, o přestávce by se mohlo jít do kabin za remízového stavu.

Šestý celek loňského ročníku portugalské ligy si přijel do Prahy pro remízu a tu nakonec vybojoval. Hosté předvedli koncentrovaný výkon a potvrdili předpoklady, že jsou technicky zdatným mančaftem, který má vyrovnanou obrannou a útočnou fázi. Slavia byla v domácím prostředí přeci jen aktivnější, ovšem nadějné situace „Sešívaní“ neřešili s potřebným klidem a volili zbytečně komplikovaná řešení. Toho se musí v odvetě vyvarovat! A pokud v Portugalsku předvedou ve finální fázi větší přímočarost, mohou pomýšlet na úspěch, útočné duo Škoda – Van Kessel se umí probojovat do šancí, s jejichž proměňováním ale dosud mívalo potíže. Rio Ave bude před svými fanoušky přeci jen odvážnější a aktivnější směrem dopředu, nadále ale bude vycházet z pozorné defenzívy, případná inkasovaná branka by jeho pohárový život výrazně ohrozila. První poločas bude z obou stran opatrný, mohl by skončit nerozhodně.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Rio Ave - Slavia Praha 0 1.99

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip