Články

Remízy vynesly přes 15 tisíc korun!
article image

15.1.2015

Patříte mezi sázkaře, kteří s oblibou dávají na svůj tiket alespoň jednu dvě remízy? To tipující ve Slaném rozhodně je expertem na nerozhodné výsledky. Na jeho sázence se totiž jiný tip než „kříž“ neobjevil, což se mu náramně vyplatilo!

Šest fotbalových zápasů (čtyři z Francie a po jednom z Portugalska a Španělska) od prvních po třetí ligy – takový byl výběr remízového odborníka. Kurzy v rozpětí 3,0 až 3,21 (celkový kurz 920,85) a vklad 160 korun na AKO tiket dávaly sázejícímu naději na celkovou výhru 15.765 korun.

A pak už mohl sledovat průběh jednotlivých mačů, na jejichž konci si měl každý z dvanácti týmů připsat na své konto jeden bod. Hned polovina duelů skončila bez branek a tedy bez nervů tipéra. Ale ani v utkáních, kde góly padaly, se žádná dramata nekonala. V Estorilu se stav 1:1 držel na ukazateli skóre od 46. minuty, na trávníku Consolat Marseille viděli diváci všechny čtyři branky do 58. minuty, a tak jen z průběhu zápasu v Orleansu mohl být sázející trochu nervózní. Věřil totiž, že tam ukope remízu poslední celek tabulky druhé francouzské ligy Arles-Avignon, který do té doby „držel“ sérii šesti porážek v řadě! Také v tomto duelu až do 76. minuty prohrával, ale poté Fawzi Onaamar srovnal stav na konečných 1:1!

Hosté brali cenný bod a sázející ve Slaném výhru 15.765 korun!

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip