Články

Remízy ve finále pohárů? Výhra přes 50 tisíc!
article image

24.5.2016

Nerozhodné výsledky jsou díky vysokým kurzům velkým lákadlem pro všechny tipéry. A když se na tiketu trefí hned tři, je o pořádnou výhru postaráno. O tom se přesvědčil i pohárový remízový král z Chodova.

Ve sběrně Victoria Tipu ve Smetanově ulici si totiž podal „akovku“ s pouhými třemi zápasy. Vše byly finálové mače pohárových soutěží v Německu, Itálii a FA Cupu v Anglii. Kurzové rozpětí od 3,55 do 3,80 zařídilo celkový kurz 51,94, což při vkladu tisícikoruny dávalo naději na krásnou výhru. O ni se chodovský sázkař nemusel strachovat v utkání Bayern – Dortmund ani AC Milán – Juventus, které v normální hrací době skončily bez branek. Bayern následně zvítězil na penalty a Juve v prodloužení. Zato ve finále FA Cupu se děly věc!. Podceňovaní borci Crystal Palace šli do vedení v 78. minutě, jenže remízu zachránil favoritům z Manchesteru United hned tři minuty poté Juan Mata. Že pak v prodloužení zvítězili Red Devils, už mohlo být úspěšnému sázkaři jedno. Jeho peněženka byla totiž bohatší o 51.940 korun!   

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip