Remízové KOMBI: dvakrát chyboval, přesto vyhrál 17.000 Kč!

1.4.2015

Že ani dvě chyby nezabrání pořádné výhře, předvedl na svém odvážném tiketu sázející z Horní Bečvy. Na pobočce VictoriaTipu vsadil KOMBI s osmi hokejovými remízami, a i když mu dvě nevyšly, výrazně si vylepšil stav svého konta.

Dát osm remíz do tradiční „akovky“ se hokejovému odborníkovi zdálo příliš riskantní. A tak   si je naskládal do KOMBI, když každé utkání zařadil do zvláštní skupiny. Kurzové rozpětí 3,79 až 4,80 s celkovým kurzem 83442 a vklad 840 korun mu dávaly naději na výhru 44.107 Kč.

Nerozhodné stavy mu vyšly u dvou duelů baráže české extraligy i dvou zápasů play off v Německu. Úspěšný byl také v utkáních nejvyšších soutěží na Slovensku a v Dánsku. Ale ruská KHL a finská druhá liga mu udělaly čáru přes nejvyšší výhru. Kazaň totiž vedla v semifinále nad Novosibirskem 2:0 už po první třetině a tento stav udržela až do konce. V mači Kookoo s Tuto se sice tipér ještě po dvou třetinách mohl radovat z plichty 2:2, jenže ve třetí třetině Hannes Bjorniner dvěma góly rozhodl o konečné výhře domácích 4:2. Tiket KOMBI ovšem umožnil, že i se dvěma chybami si sázející hned druhý den mohl dojít pro krásnou výhru 17.754 korun!

Zkusíte si také KOMBI? Hokejová play off jsou v plném proudu...