Články

Reister – Rosol: český čahoun potvrdí formu
article image

14.7.2014

O uplynulém víkendu si brousil zuby na druhý turnajový triumf na okruhu ATP, nakonec se ale ve finále ve Stuttgartu musel sklonit před Španělem Bautistou Agutem. Dobré výkony jej ale nakopnou a na podniku v Hamburku na ně naváže.

Svěřenec trenéra Slávy Doseděla dělá viditelné pokroky, stále ale má problémy s konzistentností svých výkonů. Jednou vybouchne, jednou zazáří. Dokáže navázat na podařené výkony ze Stuttgartu? Mohl by, vždyť si poradil s třemi hráči z první světové třicítky. Postup do finále si navíc poctivě vydřel – hned v prvním kole odstřelil domácího Zvereva ve dvou tiebreacích, v druhém utkání si poradil s německou hvězdou Kohlschreiberem (7:5, 7:6), když dokázal v koncovkách obou setů zachovat chladnou hlavu. Klíčové okamžiky se mu dařilo zvládat také proti Felicianu Lopezovi (4:6, 6:3, 7:6) i Rusovi Južnému (7:6, 6:2), pouze ve finále po velkém boji prohrál s Bautistou Agutem (3:6, 6:4, 2:6). Na antuce v Hamburku český bombarďák vyzve v prvním utkání domácího Juliana Reistera, s nímž má vyrovnanou bilanci vzájemných zápasů 2:2. Na kruhu ATP se ale oba borci potkali jenom jednou – loni na Wimbledonu, kde v pěti setech triumfoval rodák z Hamburku. Rosol mu tak má co oplácet a v poslední době předvádí výrazně kvalitnější výkony než jeho německý soupeř. Věřím, že zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Reister J. - Rosol L. 2 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip