Články

Řecko – Chorvatsko: papírový favorit oživí sen o Riu
article image

7.7.2016

Kvalifikace o olympiádu v Riu vrcholí, na turnaji v Itálii se v klíčové bitvě utkávají basketbalisté Řecka a Chorvatska. Lepší formu v posledních letech mají Řekové a nakonec se budou radovat.

Patří mezi smetánku evropského basketbalu, ale v olympijském Riu si může zahrát maximálně jeden z nich. Jak dopadne jejich velká bitva v semifinále jedné z kvalifikací? Řekové na turnaji v Turíně jasně vyhráli svoji skupinu, když zničili Írán i Mexiko, Chorvati ve druhé skupině skončili druzí za domácími Italy, se kterými prohráli o sedm bodů. Předvedli ale dobrý výkon a zůstávají pro všechny hrozbou. Řekové se rozhodně musejí mít na pozoru, vždyť na loňském mistrovství Evropy soka přetlačili těsně 72:70 díky obratu v závěrečné čtvrtině. Právě jistá psychická labilita je slabinou nynějšího chorvatského výběru, který přece jen není tak silný, jako býval v minulosti. A přestože Řeky čeká hodně těžká práce, nakonec by měli potvrdit lepší aktuální výkonnost.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Řecko - Chorvatsko 1 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip