Články

Örebro – Malmö: švédský šlágr bez branek
article image

31.7.2016

Zajímavý duel v Örebro uzavře 16. kolo švédské ligy, domácí bojující o poháry totiž přivítají titulové aspiranty z Malmö. Oba mančafty mají solidní formu a především směrem dozadu se jim daří, gólové hody fanoušci neuvidí.

Loni deváté Örebro v letošním ročníku švédské ligy předvádí nad očekávání dobré výkony a v polovině soutěže mu patří čtvrtá příčka tabulky. Celek kouče Axéna prohrál pouze jeden z posledních osmi duelů a formu tak nemá vůbec špatnou. Onu porážku (0:1) z první poloviny června musel skousnout na stadionu Swedbank, kde své zápasy hraje právě Malmö, kterému tak má co oplácet! V domácím prostředí je Örebro silné (bilance 4-2-1, skóre 11:9), jediné utkání před svými fanoušky prohrálo hned v prvním kole s Djurgardenem (0:2). Na hvězdného protivníka si tak jistě bude věřit! Druhé Malmö ale rozhodně nebude snadným soupeřem – ve dvanácti kolech od poloviny dubna prohrálo pouze jednou a naopak devětkrát triumfovalo! Za vedoucím Norrköpingem zaostávají hosté jen o dva body a v případě triumfu v Örebro by jej dokonce vystřídali na čele tabulky. To je pro svěřence trenéra Kuhna velká motivace! Momentálně se jim však tolik nedaří v ofenzívě, v posledních třech duelech dohromady jen 3x skórovali a prosadit se proti velmi dobře bránícímu soupeři nebude jednoduché. Očekávám tuhou bitvu s minimem gólů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Örebro - Malmö 2,5 - 2.18

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip