Real – Wolfsburg: gigant půjde od začátku za postupem

article image

11.4.2016 V prvním čtvrtfinále na německé půdě selhali a vysloužili si dokonce posměch za teatrální simulování. Teď musejí borci Realu dohnat manko 0:2. Wolfsburg čeká v Madridu peklo, ve kterém se usmaží!

Totální šok! Potupa! Fotbalový svět byl zaskočen porážkou Bílého baletu 0:2 na hřišti Wolfsburgu. Tým, který jen pár dní předtím vyplenil barcelonský Nou Camp, podcenil bitvu se skvěle připraveným outsiderem a dostal se do nezáviděníhodné pozice. „Nezvládli jsme to, ale máme před sebou ještě 90 minut domácí odvety a já věřím, že nakonec postoupíme,“ tlumil rozčarování kouč Zidane. Byla to tedy jen ojedinělá facka, nebo nakročení k senzaci? Pravdou je, že Madridští v odvetě nejen musejí dávat góly, ale pokud možno také žádný nedostat. Pokud by jednou inkasovali, je třeba se k postupu trefit čtyřikrát, což sice doma vcelku běžně zvládají, ovšem samozřejmost to rozhodně není. Nicméně síla týmu je obrovská, sebevědomí ještě větší. V pekle Estadio Santiago Bernabéu se tým kolem zázračného mladíka Draxlera rozklepe a bude to velká domácí jízda. A i ti, kteří o postupu Realu lehce pochybují, si asi nepřipouštějí, že by Madridští odvetu alespoň nevyhráli.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým vyhraje oba poločasy - Real Madrid - Wolfsburg ano 2.06
1.poločas/zápas - Real Madrid - Wolfsburg 1/1 1.59

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip