Články

Real Madrid – Sevilla: repete pro Bílý balet
article image

8.8.2016

Španělskou záležitostí bude stejně jako v posledních dvou letech bitva o evropský Superpohár! Potřetí v řadě si jej jako vítěz Evropské ligy zahraje Sevilla a po dvou neúspěších bude mít velkou motivaci uspět. Jenže proti bude Real Madrid…

Stejně jako v roce 2014 si to o Superpohár rozdají rivalové z La Ligy madridský Real a Sevilla. Bílý balet tehdy zvítězil 2:0 díky dvěma brankám Cristiana Ronalda a „Rojiblancos“ mu tak mají co oplácet. Navíc selhali také loni, kdy pro změnu podlehli Barceloně po velké přestřelce 4:5 v prodloužení! Andaluský mančaft ovšem přes léto prošel velkými změnami, které si na jeho výkonech zcela jistě vyberou svou daň – úspěšný trenér Emery odešel do Paris St. Germain, kam jej následoval také klíčový středopolař Krychowiak, pryč jsou také Banega, Reyes, Gameiro či Coke. Seville se tak úplně rozpadla osa mužstva! Nově příchozí Vietto, Ganzo, Sarabia či Yedder budou zcela jistě potřebovat nějaký čas na sehrání… Madridský Real jde do nové sezony s téměř totožným kádrem, který loni triumfoval v Lize mistrů, a znovu bude patřit mezi elitní týmy kontinentu. Čtyři z posledních pěti vzájemných zápasů se Sevillou ovládl, oba duely v loňské sezoně byly bohaté na góly (2:3, 4:0). A góly by měly padat znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas + oba týmy dají gól - Real Madrid - Sevilla 1+Ano 3.36

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip