Články

Real Madrid – Celta Vigo: kanonádu rozjedou v první půli
article image

5.1.2014

Bílý balet v titulových dostizích zaostává za duem úhlavních rivalů Atlético – Barcelona, s Celtou Vigo by si ale měl doma bez problémů poradit. Na stadionu Santiaga Bernabeua své soupeře drtí, už v první půli padnou alespoň dvě branky.

V sedmém kole doma překvapivě prohráli 0:1 s městskými rivaly z Atlética Madrid, ostatní soupeři si odvezli z posvátného fotbalového chrámu Santiaga Bernabeua výprask. A Celta Vigo bude další na řadě! Konec uplynulého roku strávili Ronaldo a spol. na cestách, kdy nejprve remizovali v Pamploně s Osasunou (2:2) a poté zvítězili ve Valencii (3:2). Ligový mač tak před svými natěšenými fanoušky sehrají po více než měsíční pauze a budou se chtít ukázat v tom nejlepším světle! Naposledy před nimi rozstříleli Valladolid 4:0, předtím vyučovali San Sebastian (5:1) a silnou Sevillu (7:3). Celta Vigo přezimovala jen těsně nad hranicí sestupu, v posledních dvou venkovních duelech inkasovala celkem sem branek. Na půdě Realu propadnou, líbí se mi sázka na to, že už před přestávkou padnou alespoň dva góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - počet gólů - Real Madrid - Celta Vigo 1,5 + 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip