Články

Real Madrid – Barcelona: těsná přetahovaná až do konce
article image

19.6.2016

Dva nejlepší španělské basketbalové celky válčí v ligovém finále. Real urval jednu výhru v Barceloně, a pokud zvládne oba domácí zápasy, obhájí titul. Bitva o mečbol ale bude hodně vyrovnaná.

V základní části měly oba týmy shodnou bilanci 29 výher – 5 proher, úvodní dvě kola play off zvládly vcelku s přehledem. Teď si to rozdávají v prestižním derby. Barcelona v sestavě s českým rozehrávačem Tomášem Satoranským první finálový duel vyhrála se štěstím 100:99, když rozhodla střela Řeka Perperoglua až s klaksonem, druhý už ale doma prohrála ostudně 70:90. Nyní se tak finálová série hraná na tři vítězství přesouvá za stavu 1:1 ke dvěma zápasům do Madridu a lepší pozici samozřejmě mají borci ze španělské metropole. Jenže pozor, ze šesti odehraných mačů v této sezóně v lize či Eurolize Barcelona ovládla hned čtyři, pikantní je, že Real před svými fanoušky ještě nevyhrál! Až na minulý duel to pokaždé byly hodně vyrovnané bitvy – Barca vyhrála o 7, 1, 7 a opět 1 bod, Real o 5 a zmíněných 20 bodů. Dá se očekávat, že to znovu bude velká přetahovaná s dramatickou koncovkou, v níž rozdíl mezi oběma rivaly nebude velký. A nad Madridskými se navíc bude vznášet přízrak neúspěšných domácích představení...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Real Madrid -6,5 - Barcelona 2 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip