Články

Real Madrid – Barcelona: šlágr ovládnou Ronaldo a spol.
article image

22.3.201

Vrcholem nedělního fotbalového programu bude slavné El Clásico! Bílý balet půjde do prestižního duelu s vědomím, že by v případě výhry od Katalánců odskočil na rozdíl sedmi bodů a udělal by tak výrazný krok k zisku titulu. Bude triumfovat?

Zatímco doma jsou Katalánci nezastavitelný válec (bilance 13-0-1, skóre 53:10), v posledních pěti venkovních duelech jenom jednou zvítězili a v tabulce La Ligy klesli z prvního místa na třetí, když před sebe pustili oba madridské celky. Za úhlavními rivaly z Realu už zaostávají o čtyři body, v El Clásicu tak mají jedinečnou příležitost k snížení manka a oživení titulových ambicí! Messi a spol. ale musí předvést výrazně lepší výkon než při posledních porážkách v San Sebiastianu (1:3) a Valladolidu (0:1), jinak si ze stadionu Santiaga Bernabeua odvezou debakl! Bílý balet ve španělské lize nepoznal hořkost porážky od konce října, kdy padl na Camp Nou 1:2 a v následujících osmnácti duelech patnáctkrát zvítězil. Velkou zásluhu na tom má hvězdný Cristiano Ronaldo, jenž se ve španělské nejvyšší soutěži trefil už 25x a je znovu největším tahounem Realu. Bílý balet je aktuálně ve velké formě a výhoda domácího prostředí mu bude hrát do karet, šlágr nakonec opanuje!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Real Madrid - Barcelona 0:1 0 4.25

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip