Články

Real – Barcelona: lídr může do trháku!
article image

20.11.2015

Po reprezentační pauze nejvyšší soutěž ve Španělsku pokračuje tím největším derby vůbec - bitvou Realu Madrid s Barcelonou! Katalánci mají na čele tabulky před Bílým baletem tříbodový náskok, navýší jej?

Poslední porážkou v Seville se hráči Realu dostali do nepříjemné pozice, protože na hlavní rivaly ztrácejí tři body. Je jasné, že v této situaci nic jiného než výhra pro ně neexistuje. Proto se domácí pohrnou ke zteči, jenže hosté mají kádr postavený vyloženě na útok. A to se ještě spekuluje, že se po zranění možná vrátí do hry fenomenální Messi! Oba týmy si letos drží v lize průměr zhruba 2,5 vstřeleného gólu na zápas, navíc jejich souboje se jen výjimečně mění v taktické šachy. Cílem je nesmiřitelného rivala rozebrat, potupit – zkrátka nasázet mu co nejvíce gólů. Tři góly při jejich soubojích je běžná norma, kterou ale oba týmy dost často překonávají. V posledních čtyřech letech se to stalo hned 9x ze 17 odehraných duelů!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Real Madrid - Barcelona 3,5 + 2.13
Dá gól (včetně prodloužení) - ReM-Bar: Neymar ano 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip