Články

Real – Atlético: urputná bitva góly nepřinese
article image

27.2.201

Bílý balet nabral devítibodovou ztrátu na první Barcelonu a jen vítězstvím v derby nad Atlétikem by tak udržel při životě titěrnou šanci na zisk titulu! Druhé Atlétiko ale v novém roce nestačilo právě jen na Katalánce a na rivala si věří…

Čtyřikrát padli v průběhu letošní sezony Primera Division borci madridského Atlética, z toho dvakrát podlehli hvězdné Barceloně. S Realem doma na začátku října plichtili 1:1 a s podobným výsledkem v odvetě by jistě byli spokojeni! Jejich hlavní devízou je skvělá defenzíva – ve 25 zápasech obdrželi jen 11 branek, více než jeden gól inkasovali pouze v obou duelech s Barcelonou. Nyní se Rojiblancos pokusí zkrotit našlapanou ofenzívu Realu, jenž je vůbec nejproduktivnějším týmem soutěže (71 gólů), na čemž má velkou zásluhu portugalský fantom Cristiano Ronaldo (22 gólů). Bílý balet se po nástupu kouče Zidaneho blýskl několika kanonádami, zároveň ale párkrát selhal (1:1 v Málaze, 1:1 s Betisem) a jeho manko na lídra tak už činí propastných devět bodů. Poslední tři duely Realu s Atlétikem žádnou gólparádu nenabídli (0:0, 1:0, 1:1) a znovu budou obrany dominovat!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Real Madrid - Atl.Madrid 2,5 - 1.76

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip