Články

Real – Atlético: Králem Madridu bude Bílý balet
article image

8.4.201

Madridské derby to je válka. Hvězdy makají, vědí, že tady se porážka neodpouští. Real vede ligu, třetí Atlético má ztrátu deset bodů, Věřte, že by hosté rádi Bílému baletu zkomplikovali cestu za titulem.

Hvězd v tomhle derby nastoupí nepočítaně. Důležité góly dokáže za Real střílet jeho kapitán Sergio Ramos a kdyby se mu to povedlo proti Atlétiku, to by pro něj bylo dvojnásob úžasné. „Tři body z toho zápasu mají cenu jako jindy, ale tady je přidaná hodnota. Hraje se o to, kdo bude vládcem města. My i naši fanoušci chceme vyhráít vždy, ale jsou zápasy, které mají zvláštní příchuť a to je právě tohle derby. Kdybychom prohráli, Atlético by se vrátilo do hry o titul a to nechceme dopustit, naopak. My chceme udělat další krok k vítězství v lize,“ nechal se slyšet Ramos. Úspěchy z minulosti mu prý hlavu nezamotají, stejně jako případné porážky. „Je jedno, co jste vyhráli dřív. Každý rok vás musí hnát touha znovu uspět, musíte mít ambice a toužit po nových titulech. Teď chceme vyhrát ligu i Ligu mistrů. A můžeme to dokázat,“ naznačil zkušený stoper, jehož chvíle často přicházejí v nastaveném čase, kdy se vysouvá na hrot a skóruje. Na podzim doma Atlético prohrálo 0:3 a to byla těžká potupa. Teď to chtějí svěřenci trenéra Diega Simeoneho rivalovi vrátit. Trenér ale prosí fanoušky o podporu. „Naposledy s Realem Sociedad (1:0) to nebylo nic moc. Potřebujeme vaši pomoc!“ burcoval. „Kluci, copak jste tam spali, co se děje. To chcete být jak fandové Realu?Jíst sendvič a většinu zápasu mlčet. Povzbuzujte nás,“ rýpl si do rivala impulsivní kouč. Věří, že Atlético derby zvládne. „Uděláme maximum, abychom vás potěšili,“ slíbil. Dá se čekat, že budou padat góly a domácí vyhrají.

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip