Real – AS Řím: Ronaldo opět udeří

article image

7.3.2016 Italskému mančaftu se na stadion Santiaga Bernabeua asi necestuje příliš dobře, Real se na odvetné klání osmifinále Ligy mistrů naladil sedmigólovou demolicí Celty Vigo ve španělské lize! Římany tak ve Španělsku čeká pořádně horký večer…

Bílý balet začal na tanečním parketu španělské La Ligy klopýtat a po sérii zaváhání se mu vidina zisku titulu výrazně vzdálila. V Lize mistrů si ale vede o poznání lépe, z Itálie si přivezl do domácí odvety triumf 2:0 a žádný jeho fanoušek nepochybuje, že hladce postoupí do čtvrtfinále. Římani prožívají po výměně trenéra herní obrození, kvalitou však za Realem výrazně zaostávají, což se ostatně ukázalo v prvním klání ve „věčném městě“, které hladce ovládl Real díky brankám Jesého a nejlepšího střelce soutěže Ronalda. Na stadionu Santiaga Bernabeua se budou chtít Madridští blýsknout ještě větší kanonádou a mohlo by se jim to podařit, ve třech domácích duelech v základní skupině ani jednou neklopýtli a zaznamenali skóre 13:0... Především Portugalec Ronaldo bude pro římskou obranu velkou hrozbou, trefí se znovu a pomůže domácím k vysoké výhře!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Real Madrid - AS Řím 3,5 + 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip