Články

Reading – QPR: remízový souboj
article image

2.12.2015

Bitva ambiciózních mančaftů toužících po postupu do elitní Premier League otevře 19. kolo druhé anglické ligy. Ani jeden ze soupeřů nedisponuje zrovna oslnivou formou, jejich utkání nabídne velkou a urputnou bitvu, v níž si body rozdělí.

Před měsícem a půl Reading válcoval soupeře a vyhříval se na příčkách, z nichž se automaticky postupuje o patro výš. V dalších sedmi zápasech ale jenom jednou zvítězil a postupně se propadl až na deváté místo. Na elitní šestku, z níž si to čtyři celky v závěru sezony rozdají v baráži o Premier League, ale celek kouče Clarkeho ztrácí jen jeden bod, výhrou nad QPR by se tak udržel v kontaktu s nejlepšími. V posledním utkání v Nottinghamu se sice ujal vedení zásluhou gólu českého forvarda Vydry, poté ale třikrát inkasoval a padl 1:3. Návrat do domácího prostředí by ale měl jeho výkon pozvednout, na svém stadionu letos Reading prohrál jen 0:1 s Derby (bilance 4-4-1, 13:6). Ani loni prvoligový QPR nepředvádí ideální výkony, po odvolání kouče Ramseyho jej vede provizorní trenér Warnock, který se v posledním utkání s Leedsem dočekal první výhry (1:0). V předešlých čtyřech duelech ale QPR ani jednou nevyhrál a třikrát vůbec nebodoval… Venku se londýnskému mančaftu vůbec nedaří (bilance 2-1-6, skóre 6:14), vsadí na defenzívu a bude číhat na brejky. Očekávám velkou bitvu, která by mohla skončit plichtou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Reading - QPR 0 3.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip