Články

Rapid V. – Villarreal: góly budou padat!
article image

16.9.2015

Soupeři plzeňské Viktorie ze skupiny E si to rozdají na stadionu Ernsta Happpela ve Vídni a jejich bitva bude hodně bavit! Oba mančafty umí rozvlnit síť, navíc Rapid už v předkolech dokázal, že slavné soupeře dokáže zaskočit.

Aktuálně druhý celek rakouské ligy vídeňský Rapid v boji o Ligu mistrů nečekaně vyřadil slavný Ajax (2:2, 3:2) a málem se mu povedlo poslat z kola ven také Šachťar Doněck (0:1, 2:2). Na ukrajinského soka ale nakonec nestačil a „propadl“ se tak do Evropské ligy, kde jej ve skupině E čeká jako první soupeř španělský Villarreal. Žlutá ponorka se loni vrátila do Evropské ligy po čtyřleté absenci a došla až do osmifinále, v němž nestačila na nakonec vítěznou Sevillu. Také letos by měla dokráčet hodně daleko! Někdejší kanonýr Tottenhamu Roberto Soldado, mexický šikula Dos Santos či konžský střelec Bakambu budou znamenat pro defenzívu vídeňského mančaftu velké nebezpečí, v úvodních třech kolech španělské ligy pomohli Villarrealu dohromady pěti góly k výtečnému startu do sezony (bilance 2-1-0,  skóre 7:3). Očekává se parádní duel, v němž nebude o góly nouze!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Rapid - Villarreal 2,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip