Články

Rapid – Plzeň: s góly se nebude šetřit
article image

21.10.2015

Na stadionu Ernsta Happela se Západočeši pokusí jako první tým skupiny E obrat o body vedoucí vídeňský Rapid. Na těžký duel se vítězně naladili ligovým triumfem nad Zlínem a svou ofenzivní hrou slavného protivníka potrápí!

Obhájci mistrovské trofeje v úvodu sezony výsledkově tápali, po výměně trenéra se však nadechli k parádním výkonům. Postupně se propracovali na roveň rivalů ze Sparty do čela české ligy a Evropskou ligu zahájili výhrou nad Dinamem Minsk (2:0). V druhém klání skupiny E ale nestačili na španělský Villarreal (0:1) a přišli o vyloučeného stopera Procházku, jenž tak bude týmu ve Vídni chybět. Reprezentační přestávka neměla na plzeňské výkony negativní vliv, Viktorka porazila Zlín 4:2 a také v Rakousku by měla předvést ofenzivní kvality. Svou kombinační hrou a rychlým přechodem do útoku bude domácí obranu hodně zlobit. Rapid zatím v pohárech hraje skvěle, v boji o Ligu mistrů si poradil s Ajaxem (2:2, 3:2) a v Evropské lize ještě neprohrál – nejprve zdolal Villarreal 2:1 a poté triumfoval v Minsku nad Dinamem (1:0). V rakouské nejvyšší soutěži se mu ale přestalo dařit a prohrál poslední dva duely, na Plzni se chce chytit! Očekávám útočně laděnou bitvu, oba týmy se prosadí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Rapid - Plzeň 2,5 + 1.96

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip