Články

Raonic M. – Veselý J.: český talent uhraje set
article image

28.5.201

Favorit je jasný. Třiadvacetiletý Kanaďan je ve světovém žebříčku devátý, zatímco dvacetiletý Čech až sto čtvrtý. Jenže Jiří Veselý hraje v poslední době ve skvělé formě a jeden set by na ranaře Raonice mohl uhrát.

Narodil se v černohorském Titogradu (dnešní Podgorici) v prosinci 1990, státní příslušností je Kanaďan a bydlí v Monte Carlu. Milos Raonic se vyšplhal už na devátou příčku žebříčku ATP. Jeho největší zbraní je drtivý servis – na Australian Open v roce 2011 měl nejrychlejší podání ze všech – 230 km/hod. V přípravě na French Open se v Římě dostal až do semifinále, kde jej ve třech setech zastavil Novak Djokovic, ale ve dvou musel rozhodnout až tie-break. Nejdéle se Raonic zatím v Paříži dostal do třetího kola (2012, 2013) a letos by chtěl dojít mnohem dál. V cestě mu nyní stojí Jiří Veselý, který momentálně hraje v životní formě. Po semifinále na antuce v Düsseldorfu, kde si velmi zdatně vedl proti jinému ranaři Chorvatu Karlovičovi (prohrál ve dvou tie-breacích), by měl nasazené osmičce jeden set ukrást.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Raonic M. - Veselý J. 3:1 3.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip