Články

Raonic M. – Murray A.: kanadský ranař si vynutí dlouhý boj
article image

9.7.201

Poslal domů legendu Federera a poprvé v kariéře ochutná grandslamové finále. Kanadský tenista Milos Raonic není proti domácí hvězdě Andy Murraymu favoritem, ale pořádně ho potrápí.

Jen ve čtvrtfinále s Tsongou ztratil dva sety, jinak je domácí idol Murray ve Wimbledonu bezchybný. Obnovená spolupráce se staronovým koučem Lendlem mu jde k duhu, v semifinále smáznul českého vyzývatele Berdycha. V boji o druhou wimbledonskou trofej jej čeká ranař Raonic a vše mluví pro něj. Kanaďana totiž porazil pětkrát za sebou, ovšem v semifinále letošního Australian Open na to potřeboval pět setů a v generálce na Wimbledonu v Queens to byla znovu těsná výhra 6:7, 6:4. 6:3. Raonic navíc ve Wimbledonu září, zvládnul i dva pětiseťáky s Goffinem a naposledy v semifinále s Federerem, jeho razantní styl nese ovoce. Dá se očekávat, že Murraymu způsobí hodně problémů, nebude překvapením, když se sety budou rozhodovat až v tie-breakových koncovkách. Dá se tedy předpokládat, že soupeři spolu odehrají nemalé množství gamů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Raonic M. - Murray A. 39,5 + 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip