Články

Raonic M. – Federer R.: dlouhá bitva se spoustou gamů
article image

7.7.2016

Protančí tenisová legenda do dalšího finále slavného Wimbledonu? Švýcar Roger Federer to bude mít těžké, semifinálová bitva s Kanaďanem Milosem Raonicem bude dramatická a dlouhá.

Nejslavnější turnaj světa vyhrál sedmkrát, v posledních dvou letech padl po velkých finálových bitvách s Djokovičem. Ten už ale Federerovi v cestě nestojí a legenda vyhlíží titul číslo osm. Jenže pozor, zase tak jasné to nebude. Vždyť už ve čtvrtfinále stál Švýcar na okraji propasti, s Čiličem prohrával 0:2 na sety a odvracel mečbol. „Jen jsem se modlil, abych to nějak vydržel a čekal na jeho zaváhání,“ přiznal po možná vůbec největším obratu své zářné kariéry. Teď je tu navíc hladový kanadský bojec Raonic, kterého premiérově táhne k úspěchu v roli kouče legendární McEnroe a jehož drtivý servis na trávě dominuje. Federer sice na vzájemné zápasy vede jednoznačně 9:2, naposledy ale letos ve finále v Brisbane padl ve dvou setech. Na trávě se potkali dvakrát, vždy těsně vyhrál Švýcar. I tentokrát to vypadá na dlouhý a vyrovnaný boj se zcela otevřeným koncem.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Raonic M. - Federer R. 43,5 + 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip