Články

Ramos – Verdasco: souboj Španělů pro favorita
article image

10.7.201

Přemožitel českého tenisty Jiřího Veselého z prvního kola Španěl Albert Ramos-Viňolas vyzve v dalším utkání slavnějšího krajana Ferdanda Verdasca. Rodák z Madridu letos nepředvádí konzistentní výkony, mladšího krajana ale porazí!

Z Wimbledonu se pakoval hned v prvním kole, v němž nestačil na Australana Matosevice. S návratem na oblíbenou antuku by ale měl Fernando Verdasco znovu pookřát! V dubnu ovládl antukový podnik v Texasu a velmi dobře hrál také na nedávném French Open, kde došel do osmifinále, v němž nestačil na hvězdného Andy Murrayho (4:6, 5:7, 6:7). Ve švédském Bastadu si odbude letošní premiéru proti krajanovi Ramosovi, jenž úspěšně prošel kvalifikací a v prvním kole přetlačil Jiřího Veselého 7:5, 6:2. Barcelonský rodák na okruhu ATP letos nemá příliš oslnivou bilanci a se zkušenějším Verdascem prohrál dva ze tří vzájemných zápasů, ani ve Švédsku nezíská jeho skalp!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Ramos A. - Verdasco F. 2 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip