Články

Rakousko – Wales: střelecky se prosadí obě mužstva
article image

5.10.2016

Raději útočí, než brání, oba chtějí jít za výhrou. Kvalifikační souboj Rakušanů s Walesem by mohl přinést hodně atraktivní podívanou, ve které se střelecky prosadí oba celky.

Velký hon na Balea! Tak má vypadat souboj ve Vídni, kde se potkají elitní celky skupiny D. Vstup do kvalifikace jim vyšel, Rakušané vyhráli 2:1 v Gruzii, Ostrované doma smetli Moldavsko 4:0. Dvakrát se trefila hvězda madridského Realu a právě na něj bude zaměřena pozornost domácích obránců. „Nablízku mu stále budou dva až tři hráči, kteří jej budou neustále vyrušovat a znepříjemňovat hru. Viděli jsme na Euru, že sám Bale dokáže rozhodnout zápasy,“ řekl rakouský kouč Koller, který si ale ze semifinálového úspěchu svého protivníka na evropském šampionátu hlavu nedělá. „Občas musíte mít na takových turnajích štěstí a Wales ho ve Francii měl,“ usmál se. Rakušané zvládli parádně minulou kvalifikaci na Euro, když z 10 zápasů 9 vyhráli a jeden remízovali. V posledním vzájemném utkání před třemi roky Wales v přípravě vyhrál 2:1, když Bale jeden gól dal a druhý zařídil. Právě díky sebevědomí svého lídra budou hrát hosté i aktivně dopředu a gólově by se měly prosadit oba celky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Rakousko - Wales ano 1.93

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip