Články

Radwanska A. – Cibulková D.: znovu vyrovnaný a dlouhý boj
article image

3.7.2016

Před týdnem se spolu potkaly ve čtvrtfinále v Eastbourne a Slovenka těsně vyhrála. I tentokrát to bude, jak u nich bývá zvykem, velká přetahovaná a nejspíš třísetová osmifinálová bitva.

Stylem hry si jsou dost podobné. Jak Agnieszka Radwaňska tak Dominika Cibulková sázejí na rychlé nohy, bojovnost a dokonalou defenzívu. Přece jen ale drobná Slovenka dává do zápasu více srdce i emocí, což je její trumf. Ve Wimbledonu se zatím ukázala ve skvělém světle, první tři kola zvládla výsledky 2:0, naposledy vyřídila Kanaďanku Bouchard. To Polka měla hned ve druhém duelu kliku, když proti Chorvatce Konjuh odvracela mečboly. S Cibulkovou má aktuální světová trojka příznivou bilanci 7:5, ovšem na grandslamech to mezi sebou mají 1:1 a poslední dva duely vyhrála Slovenka. Letos se utkaly už třikrát, pokaždé se bojovalo tři sety, odehrálo se celkem 30, 32 a opět 32 gamů. Bylo by překvapením, pokud by to tentokrát mělo být diametrálně odlišné.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Radwanska A. - Cibulková D. 21,5 + 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip