Články

Radwaňska A. – Bouchard E.: čeká se hodně těsná bitva
article image

19.1.201

Souboj vítězky tenisového Turnaje mistryň s vracející se hvězdičkou. Už ve 2. kole dojde v grandslamovém Melbourne k zajímavé bitvě. Polka je favoritkou, ale bude to hodně vyrovnaný boj.

Patří mezi černé koně na triumf na Australian Open. Polka Radwaňska se dlouhodobě pohybuje ve špičce, ale až velké listopadové vítězství v Istanbulu ji konečně zbavilo nálepky hráčky, která nikdy nic velkého nevyhraje. Nabrala pořádný kopec sebevědomí a v Austrálii si hodně věří.

Teď ale přichází první opravdu ostrá prověrka jejích sil. Mladá Kanaďanka po předloňském wimbledonském finále padla výkonnostně dolů, byla pro smích a leckdo škodolibě poukazoval na to, že je pouhou mediální bublinou. Jenže na podzim předvedla při grandslamovém US Open velký comeback k výšinám zakončený pádem v šatnách na kluzké podlaze, otřesem mozku, předčasným koncem sezony a soudem s pořadateli. Teď se zdá, že je zpět a v Austrálii je znovu připravena ukázat, co v ní dřímá. Jediný vzájemný zápas ovládla předloni na antuce Radwaňská poměrem 7:6, 6:2. A teď by mohl být jejich souboj ještě vyrovnanější!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap gamy - Radwanska A. -5,5 - Bouchard E. 2 1.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip