Články

R. Štěpánek – J. Sock: porazí americkou naději?
article image

13.7.201

Český veterán Radek Štěpánek vinou zdravotních problémů letos neprožívá zrovna vydařenou sezonu. Na oblíbeném Wimbledonu vypadl hned v prvním kole s domácím Bedenem a asi ani v Newportu neudělá velkou díru do světa.

Na sedm měsíců jej vyřadily ze hry potíže se zády a nohou, když se v dubnu vrátil na kurty, mnoho toho neodehrál a znovu putoval na marodku. Absence herní praxe si na výkonu zkušeného českého tenisty ve Wimbledonu vybrala svou daň, nestačil totiž v úvodním kole na Brita se slovinskými kořeny Aljaže Bedeneho, kterému podlehl po pětisetové bitvě (5:7, 6:1, 6:4, 3:6, 4:6). Na oblíbené trávě ale bude Štěpánek pokračovat, na úspěch pomýšlí v anglickém Newportu, kde jej čeká duel s talentovaným Jackem Sockem. Mladý Američan odcestoval na Wimbledon s vysokými ambicemi, ovšem selhal v prvním kole, když jej z pavouku mužské dvouhry vystřílel australský bombarďák Groth (3:6, 6:3, 3:6, 3:6). Rodák z floridské Tampy rád diktuje tempo hry od základní části a disponuje nebezpečným liftovaným forhendem, hraje agresivně a skvělým druhým servisem s velkou rotací si umí zachránit hodně bodů. Kreativní Štěpánek by jej mohl potrápit, na vítězství to ale asi stačit nebude.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Štěpánek R. - Sock J. 3 2.24

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip