Články

Querrey S. – Raonic M.: přestřelka s tie-breaky a spoustou gamů
article image

5.7.2016

Přestřelka dvou elitních ranařů! Přesně o tom bude čtvrtfinále Wimbledonu mezi Američanem Samem Querreym a Kanaďanem Milosem Raonicem. K vidění budou velké rány a spousta gamů.

Postaral se o největší senzaci letošního Wimbledonu! Když Američan v prvním kole prohrával s Čechem Rosolem 0:2 na sety a duel zachránil až po dramatu 12:10 v pátém setu, sotva koho by napadlo, jakou jízdu poté předvede. Šokující demolice tenisového krále Djokoviče ve třetím kole ovšem každému vyrazila dech. Náhoda? Srbův špatný den? To sotva, protože Querrey prostě válí. V dalším kole rozmetal Mahuta a teď je tu bijec Raonic. Ten se po třech hladkých výhrách v osmifinále zapotil, ale ani stav 0:2 na sety s Goffinem ho nevyvedl z klidu. Pod vedením legendárního McEnroea cítí, že by už letos mohl na trávě dokázat velké věci. Nejprve si ale musí poradit s Querreym, jehož ve třech duelech porazil jen jednou a prohrál s ním před čtyřmi lety ve Wimbledonu 7:6, 6:7, 6:7, 4:6. Zápas to bude otevřený, ovšem je jisté, že fanoušci uvidí spoustu es, přímých bodů z podání a s velkou pravděpodobností i nejeden tie-break. A protože by v této válce ranařů nemělo jít o jednostrannou bitvu, borci odehrají i spoustu gamů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Querrey S. - Raonic M. 43,5 + 1.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip