Články

Querrey – Monaco: vyřadí domácí naději
article image

7.4.2016

Zkušený Argentinec Juan Monaco téměř půl roku marodil se zápěstím, nyní už je ale zpět na kurtech, kde znovu válí! V Houstonu si to rozdá s domácím Samem Querreym o postup do semifinále a pátého nasazeného vyřadí!

V druhé polovině loňské sezony skolilo někdejší světovou desítku Juana Monaca zranění zápěstí, které jej vyřadilo na pět měsíců ze hry. Zkušený Jihoameričan musel vynechat i letošní Australian Open a do akce se zapojil až v únoru na podniku v Buenos Aires. Do Houstonu přijel až jako 148. hráč světa, kvalitou ale patří o mnoho příček výš a to taky dokazuje – v prvním kole přetlačil ve třech setech Rakušana Melzera a do čtvrtfinále přešel přes druhého nasazeného ranaře Paireho (6:3, 7:5). Na oblíbené antuce předvádí svou typickou hru založenou na skvělé obraně a se stejným stylem vyrukuje také na domácího Querreyho, jenž si poradil s Opelkou a Beckerem. Vytáhlý Američan spoléhá na dělový servis a tvrdý forehand, na antuce však jeho největší zbraně nemají tu nejvyšší účinnost. V pěti vzájemných duelech porazil Monaca jen jednou – v roce 2007 na tvrdém povrchu v Cincinnati, jinak s ním čtyřikrát padl a z toho třikrát na antuce. Ani v Houstonu si na neoblíbeného soka nepřijde, postoupí Monaco!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Querrey S. - Monaco J. 2 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip