Články

Querrey – Dolgopolov: velká bitva se protáhne
article image

20.7.2016

Američan Querrey se blýskl skvělými výkony na nedávném Wimbledonu a parádní formu zkusí přetavit v úspěch na domácím turnaji ve Washingtonu. Do cesty se mu ale postaví nevyzpytatelný Ukrajinec Dolgopolov…

Na rozdíl od loňska letos Sam Querrey prožívá podařenou sezonu. Dokázal vyhrát turnaj v Delray Beach, v Memphisu došel do semifinále a v žebříčku se vyšplhal na devětadvacátou příčku. K tomu mu pomohl skvělý výsledek na Wimbledonu, kde ve čtyřech setech vyřadil světovou jedničku a obhájce titulu Novaka Djokoviče a nakonec se v Londýně prokousal až do čtvrtfinále, v němž nestačil na pozdějšího finalistu Raonice. Vytáhlý Američan s dělovým servisem nabral sebedůvěru, což se pokusí ve Washingtonu přetavit v další pozitivní výsledek. Začal triumfem nad krajanem Fratangelem (6:7, 6:4, 6:4) a nyní vyzve Dolgpolova, který na postup do 2. kola přes Australana Thompsona také potřeboval tři sety (6:4, 1:6, 7:6). Letošním maximem ukrajinského tenisty je semifinále v Acapulcu, momentálně ale neprožívá příliš podařené období – pouze na jednom z posledních čtyř turnajů dokázal vyhrát více než jeden zápas… Někdejší světová třináctka svým neortodoxním stylem Američana jistě potrápí, k vidění by mohla být velká bitva!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Querrey S. - Dolgopolov A. 3 2.08

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip