Články

QPR – Aston Villa: body si v dohrávce rozdělí
article image

27.10.201

Poslední QPR vyhrál v letošním ročníku Premier League jediný duel a nutně tak potřebuje uspět, aby snížil manko na nesestupové příčky. Aston Villa se také trápí, čtyřikrát v řadě prohrála a musí zastavit propad, body se budou dělit!

Domácí si na rok odskočili do druhé ligy, nyní jsou už zpět mezi anglickou klubovou elitou. Ze startovních bloků ale nevyrazili vůbec dobře a na kontě mají jen o jeden bod víc než po osmi odehraných kolech předminulé sezony, kterou nakonec nezvládli a sestoupili o patro níž. Svěřenci zkušeného kouče Redknappa tak musí co nejdříve zabrat a začít vítězit, jinak jejich manko na nesestupové příčky naroste do obřích rozměrů a znovu pošupajdí zpět o patro níž. Zlepšit by měli především defenzívu, která je co do počtu inkasovaných branek nejhorší v Premier League, výrazně za očekáváním jsou zatím výkony stopera Rio Ferdinanda, jenž v létě přišel z Manchesteru United a společně se spoluhráči z obrany často chybuje. Ani v útoku to není v podání borců QPR žádná velká sláva, vždyť jen šestkrát rozvlnili síť! V posledních dvou domácích duelech ale naznačili ofenzivní zlepšení a vstřelili v nich 4 branky, to jim však nakonec stačilo na zisk jediného bodu za plichtu se Stoke (2:2). Aston Villa vyhrála tři z úvodních čtyř kol anglické nejvyšší soutěže a dokonce zvítězila na liverpoolském Anfieldu (1:0), poslední čtyři duely ale prohrála a pokaždé vyšla střelecky naprázdno. O tom, že se Villans směrem dopředu trápí, svědčí fakt, že po osmi odehraných kolech měl celý jejich tým na kontě méně střel na branku (12) než tři hráči z jiných celků – Agüero, Costa a Pellé! Proti QPR ale zkusí střeleckou mizérii přerušit, londýnský mančaft inkasoval alespoň dva góly v každém z posledních pěti ligových duelů, naposledy jej třikrát pokořil Liverpool, jenž se dvakrát na Loftus Road radoval v nastaveném čase! Oba mančafty nutně potřebují v dohrávce bodovat a k utkání přistoupí zodpovědně. Tři z jejich posledních čtyř vzájemných duelů v Premier League skončily plichtou, body se budou znovu dělit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - QPR - Aston Villa 0 3.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip