PSV – Wolfsburg: s góly se nebude šetřit

article image

2.11.2015 Úřadující nizozemský šampion PSV Eindhoven od výhry nad Manchesterem United ve skupině B nebodoval a s třemi body na kontě je poslední. První Wolfsburg tak nutně potřebuje zdolat, ovšem „Vlci“ umí hodně kousat…

„Vlci“ dosud v každém utkání skupiny B dokázali vycenit zuby a rozvlnit síť, což jim vyneslo šest bodů a průběžné první místo! Naposledy si poradili doma s nebezpečným nizozemským PSV 2:0 a tak do odvety v Eindhovenu nastoupí s vysokým sebevědomím a s cílem urvat další vítězství, které by je výrazně přiblížilo postupu do play off. Německý mančaft disponuje nesmírně kvalitním kádrem a hraje ofenzívně, měl by se znovu gólově prosadit. Také PSV se tlačí do útoku, doma dokázal zdolat Manchester United (2:1) a dvakrát se trefil také v Moskvě proti CSKA (2:3), což však na výhru nestačilo. Pokud chtějí pomýšlet na postup ze skupiny, utkání s „Vlky“ musí svěřenci kouče Cocua zvládnout! Očekávám zajímavou bitvu, oba soupeři rozvlní síť!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - PSV Eindhoven - Wolfsburg ano 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip